Alfa 147 1.9 JTD
Измени оглас

4.200,00 EUR

Опис

Se prodava Alfa 147 1.9 jtd , 88kw, 2007god so ful oprema vo odlicna sostojba. Plateni se site davacki do registracija.
Telefon za kontakt:
Borce: 070-221-051
Igor: 070-275-098

Контакт

Телефонски број

070-221-051 070-275-098

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Alfa Romeo 147
 • Состојба Користен
 • Цена 4200 EUR
 • Километри 140000 км
 • Година 2007
 • Регистрација до: 12-2017
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 88
 • Кубикажа 1900
 • Боја Црна
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот