Alfa Romeo 147
Измени оглас

3.500,00 EUR

Опис

Se prodava Alfa Romeo 147 1,9, jtd 115 ks,kolata e celosno servisirana i odlicno odrzuvana.

Контакт

E-mail адреса

p.andreevski@gmail.com

Телефонски број

070 506255

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Alfa Romeo 147
 • Состојба Користен
 • Цена 3500 EUR
 • Километри 170000 км
 • Година 12-2003
 • Регистрација до: 9-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 85
 • Кубикажа 1900
 • Боја Сива
 • Потрошувачка 6 l/100
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот