Audi A3 1.9 TDI 105HP
Измени оглас

4.300,00 EUR

Опис

Marka: AUDI
Model: A3
Motor: 1.9 TDI ( dizel )
Moknost: 105 KS ( 77 KW )
Godina na proizvodstvo: 2004
Zemja na poteklo Italija ( uvezena)
Kilometri pominati: 153 000 km

Napraven golem servis na 147 000 km

OPREMA:

KLIMATRONIK
ALUMINSKI FELNI
4 NOVI GUMI
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZOR
RADIO
ABS / ESP
AIRBAGS 8
2 KLUCA

Контакт

Телефонски број

078244566

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Audi A3
 • Состојба Користен
 • Цена 4300 EUR
 • Километри 150000 км
 • Година 2004
 • Регистрација до: 11-2017
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 77
 • Кубикажа 1900
 • Боја Црна
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот