Audi A4 2.7 190KS
Измени оглас

11.300,00 EUR

Опис

Od oprema kolata poseduva:
– Webasto greenje
– Panorama krov
– Ambient svetlo
– 4 zimski gumi
– Navigacija
– Bluetooth
– Telefon
– 2 SD slot
– Bi xenon
– Led paket
– Parking senzori
+ ostanata oprema

Kontakt 070 218 813

Контакт

Телефонски број

070218813

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Audi A4
 • Состојба Користен
 • Цена 11300 EUR
 • Километри 190000 км
 • Година 2010
 • Регистрација до: 12-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Автоматски
 • Киловати 141
 • Кубикажа 2700
 • Боја Бела
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот