Audi A4 V6 3.0 QUATTRO
Измени оглас

6.200,00 EUR

Опис

Kolata e donesena od Svajcarija i e registrirana na BG tabli
TOP e, se funkcionira na nea ima na volan za menuvanje brzini
So koza, bixenon, letni i zimski gumi so aluminski bandazi,
Promeneto maslo Castrol 5w30 edge titanium

Контакт

E-mail адреса

contact@avtopazar.mk

Телефонски број

070373453

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Audi A4
 • Состојба Користен
 • Цена 6200 EUR
 • Километри 250000 км
 • Година 2005
 • Регистрација до: 10-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Типтроник
 • Киловати 150
 • Кубикажа 3000
 • Боја Црна
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта