Audi A6 2.7tdi 2006/2005
Измени оглас

85,00 EUR

Опис

Audi a6 2.7 tdi 180 ks,proizvedena 2005god, prva registracija 2006god,230000km.
-racen menuvac 6-brzini
-kozni sedishta
-kozen volan
-klimatronik,i mnogu druga oprema
-servisirano pred 1000 km,bez nikakvi vlozuvanja
Vo odlicna sostojba,mala potosuvacka,registrirana do 05-2018 god,servisarana pred 500 km,zamena so vasa doplata.070/348-448

Контакт

Телефонски број

070/348-448

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Audi A6
 • Состојба Користен
 • Цена 85 EUR
 • Километри 230000 км
 • Година 12-2005
 • Регистрација до: 5-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 180
 • Кубикажа 2700
 • Боја Сива
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот