BMW 320 MODERN LINEE 184HP
Измени оглас

1,00 EUR

Опис

BMW.Prodavam BMW 320d GOD 2012, Modern Linee 184 hp ,od Makkar kupeno,redovno servisano so servisna kniska,full oprema,,bi xenon ,dnevni led svetla,ambientalni svetla dodatni,17ki bandazi novi zimski gumi so pominati 127000.km so mala potrosuvacka ≈ 4,6 l/100km (kombinirano)
≈ 5,6 l/100km (gradsko)
≈ 3,9 l/100km (otvoreno)tel 075204444 mozna zamena so moja ili vasa so realni ceni ve molam

Контакт

E-mail адреса

smith-357@hotmail.com

Телефонски број

075204444

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел BMW 320
 • Цена 1 EUR
 • Километри 129450 км
 • Година 6-2012
 • Регистрација до: 6-2012
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 135
 • Кубикажа 320
 • Боја Кафеава
 • Потрошувачка 4.6 l/100
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот