BMW 525
Измени оглас

13.000,00 EUR

Опис

Se prodava BMW 525, vo odlicna sostojba, kolata e licno moja donesena od Svajcarija kade i ziveam. Za podetalni informacii javete se na 078 208 745

Контакт

E-mail адреса

Shpendisuzi@gmail.com

Телефонски број

078 208 745

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел BMW 525
 • Состојба Користен
 • Цена 13000 EUR
 • Километри 69000 км
 • Година 2007
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Типтроник
 • Киловати 145
 • Кубикажа 3.0
 • Боја Сива
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот