BMW 530D E60 2005 FULL OPREMA
Измени оглас

8.500,00 EUR

Опис

Bmw to e vo odlicna sostojba, so 230 000km, servisiran, skroz novi Tigar zimski gumi 245/40/18. Poseduva full oprema:

DVD
NAVI
KOZEN ENTERIER
PARK SENZORI NAPRED I POZADI
SONCEV KROV
XENON SO ANGEL EYES

Ima sitni zabeleski na karoserija, za zamena prednost BMW so vasa doplata,mozno e i drugo vozilo vo slicna klasa.

Контакт

E-mail адреса

contact@avtopazar.mk

Телефонски број

075/303-803

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел BMW 530
 • Состојба Користен
 • Цена 8500 EUR
 • Километри 230000 км
 • Година 2005
 • Регистрација до: 12-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Автоматски
 • Киловати 160
 • Кубикажа 3000
 • Боја Сребрена
 • Потрошувачка 9 l/100
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта