BMW 730 D M-PACKET
Измени оглас

1,00 EUR

Опис

– VOZILOTO E NOVO SO 20.000 KM POMINATO
– PROIZVODSTVO 2017 GOD
– SO FULL OPREMA
– REG.CELA GODINA
– SO ZELEN KARTON
– SO FABRICKA GARANCIJA 5 GODINI

TEL.ZA KONTAKT 078226020 MIKI

Контакт

Телефонски број

078226020

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел BMW 730
 • Состојба Нов
 • Цена 1 EUR
 • Километри 20000 км
 • Година 2017
 • Регистрација до: 2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Автоматски
 • Киловати 195
 • Кубикажа 3000
 • Боја Црна
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот