BMW X5 E53 2004 FACELIFT
Измени оглас

11.500,00 EUR

Опис

Se prodava BMW X5 e53
– Godina na proizvodstvo 2004
– Do full oprema, motor 3.0 d 218 KS FACELIFT
– AVTOMATSKI MENUVAC
– REGISTRIRAN DO TRETI MESEC 2018 g.
– SEGA NAPRAVEN SERVIS ULJE I SITE FILTRI
– NOVI LETNI GUMI SO 19” ORIGINALNI BANDAZI PLUS 17” BANDAZI ZA ZIMA
– NOV AKUMULATOR SMENET PRED 6 MESECI VARTA
– POMINATI 247000 KM
– DZIPOT E VO TOP SOSTOJBA BEZ NIKAKVI VLOZUVANJA VO NEGO.

Контакт

E-mail адреса

contact@avtopazar.mk

Телефонски број

070267267

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел BMW X5
 • Состојба Користен
 • Цена 11500 EUR
 • Километри 200000 км
 • Година 2004
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Автоматски
 • Киловати 160
 • Кубикажа 3000
 • Боја Сива
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта