BMW X5
Измени оглас

1,00 EUR

Опис

Se prodava BMW X5 Xdrive 3.5Disel. Godina na proizvodstvo 2014.Full oprema M-Packet..Pominati 80000km za poveke info mob:079 310 410

Контакт

E-mail адреса

Nesox5@yahoo.com

Телефонски број

079310410

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел BMW X5
 • Состојба Користен
 • Цена 1 EUR
 • Километри 80000 км
 • Година 6-2014
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Автоматски
 • Киловати 190
 • Кубикажа 3000
 • Боја Бела
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот