Chevrolet Cruze 1.6 Benzin Plin
Измени оглас

5.500,00 EUR

Опис

Kolata poseduva
– Atest plin
– Ne e uvezuvana
– So full oprema
– Tempomat
– Komandi na volan
– Dodatna oprema

Контакт

Телефонски број

075638198

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Chevrolet Cruze
 • Состојба Користен
 • Цена 5500 EUR
 • Километри 120000 км
 • Година 2011
 • Регистрација до: 9-2018
 • Гориво бензин/плин

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 91
 • Кубикажа 1600
 • Боја Бела
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот