Chevrolet Cruze LS – 1.6 benzin
Измени оглас

7.800,00 EUR

Опис

CHEVROLET CRUZE LS
Prv sopstvenik!
Godina: 2010
km: 48000
1.6 benzin; 83kw 113ks
Servisna kniska (so redoven servis i odrzuvanje vo ovlasten servis AUTO CEM – TETOVO)
Registrirana do 05.09.2018
novi 4 letni i novi 4 zimski gumi!

(Kola za merak, bez nikakvi zabeleski!)
KAKO NOVA!!

KONTAKT 077/887-262

Контакт

E-mail адреса

ardianmurati@gmail.com

Телефонски број

077887262

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Chevrolet Cruze
 • Состојба Користен
 • Цена 7800 EUR
 • Километри 48000 км
 • Година 2010
 • Гориво бензин

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 83
 • Кубикажа 1.6
 • Боја Сина
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот