Citroen C3 Club Enterprise
Измени оглас

6.400,00 EUR

Опис

KLIMATRONIC
SERVO
SVETLA LED
MET.
ABS
ESP
CD MP3 + TELEFON
8 X ARBG
VOLAN (podesuvanje vo visina)
BORD KOMPJUTER
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
So realni kilometri 100% SERVISNA KNISKA OD CITROEN MOZETE DA GI PROVERITE VO OVLASTEN SERVIS

PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA. BEZ ZAMENI

Контакт

Телефонски број

072666000

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Citroen C3
 • Состојба Користен
 • Цена 6400 EUR
 • Километри 80000 км
 • Година 2012
 • Регистрација до: 2-2017
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 55
 • Кубикажа 1400
 • Боја Бела
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот