Citroen Xsara 1.4i
Измени оглас

999,00 EUR

Опис

Se prodava Citroen Xsara 1.4i proizvodstvo 1998

– So smeneto ulje
– Registrirana do Oktomvri
– So dve vrati
– Odlicno ozvucuvanje so visokotonci
– Radio so USB + CD + AUX
– Centralno zaklucuvanje bez dalecinsko
– Rezervna guma i oprema za pat
– Socuvana vnatresno i nadvoresno, so vidliv zabeleski na karoserija.
– Servo
– ABS
– 75 KS/ 55 KW
– Pominati 165.000 km realni
– Bez plin

KONTAKT TEL: 077/508-768, JAVUVANJE POSLE 17:00 CASOT!

Контакт

E-mail адреса

contact@avtopazar.mk

Телефонски број

077/508-768

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Citroen Xsara
 • Состојба Користен
 • Цена 999 EUR
 • Километри 160000 км
 • Година 1998
 • Регистрација до: 10-2018
 • Гориво бензин

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 55
 • Кубикажа 1400
 • Боја Златна
 • Број на врати 2/3

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта