Citroen Xsara Picasso dobro odrzuvana
Измени оглас

3,30 EUR

Опис

Se prodava Xsara Picasso od 2006 god, 1.6 Dizel, boja metalic sina. Pominati 169.500 km, redovno odrzuvana so uredna servisna kniska. Registrirana do 10.2018 ima avtoodgovornost, kasko na stakla, zelen karton.
3.400 eur, cenata ne e fiksna

Контакт

E-mail адреса

vsavevski@gmail.com

Телефонски број

070275108

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Citroen Xsara Picasso
 • Состојба Користен
 • Цена 3.300 EUR
 • Километри 169500 км
 • Година 11-2006
 • Регистрација до: 10-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 80
 • Кубикажа 1.6
 • Боја Сина
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот