Daewoo Slavuta
Измени оглас

1.200,00 EUR

Опис

Prodavam Daewoo Slavuta registrirana benzin gas
cena povolna

Контакт

E-mail адреса

k_volkanova@yahoo.com

Телефонски број

077529410

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Daewoo Lanos
 • Состојба Користен
 • Цена 1200 EUR
 • Километри 40000 км
 • Година 4-2002
 • Гориво бензин/плин

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 50
 • Кубикажа 55
 • Боја Жолта
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот