Fiat Punto Reg
Измени оглас

1.350,00 EUR

Опис

Punto 1.2 60 ks registrirano do 15 12 2017 so citi volan,2 airbag,el prozori bez klima
fiksna cena 1300 evra! za poevtino ne se javuvajte!

Контакт

Телефонски број

070639665

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Fiat Punto
 • Состојба Користен
 • Цена 1350 EUR
 • Километри 180000 км
 • Година 2000
 • Регистрација до: 12-2017
 • Гориво бензин

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 44
 • Кубикажа 1200
 • Боја Црвена
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот