Fiat Stilo
Измени оглас

2.450,00 EUR

Опис

Voziloto e vo odlichna sostojba,atestiran plin,4 x zimski,4 x letni gumi,Zelen karton

Контакт

E-mail адреса

zoran.nikolovski@live.com

Телефонски број

+38970217182

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Fiat Stilo
 • Состојба Користен
 • Цена 2450 EUR
 • Километри 180000 км
 • Година 2002
 • Гориво бензин/плин

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 84
 • Кубикажа 1600
 • Боја Сина
 • Потрошувачка 7 l/100
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот