Fiat Tempra 1.6 Atest plin
Измени оглас

700,00 EUR

Опис

Fiat tempra 1.6 so atestiran plinski ured vnesen vo soobrkajna,registrirana do 25.10.2017 god…kolata e pali vozi socuvana nema nigde skapano,dobri gumi…raboti i na benzin i na plin

Контакт

Телефонски број

077817867

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Fiat Tempra
 • Состојба Користен
 • Цена 700 EUR
 • Километри 150000 км
 • Година 1996
 • Гориво бензин/плин

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 40
 • Кубикажа 1600
 • Боја Сина
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот