Ford Fiesta
Измени оглас

650,00 EUR

Опис

Se prodava Ford fiesta 1.1 od 1993 god so neatestiran plin. Poseduva kuka. Registrirana do 11.2018.

Prodadena

Контакт

Телефонски број

071200000

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Ford Fiesta
 • Состојба Користен
 • Цена 650 EUR
 • Километри 160000 км
 • Година 9-1993
 • Гориво бензин/плин

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 37
 • Кубикажа 1119
 • Боја Сина
 • Потрошувачка 7 l/100
 • Број на врати 2/3

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот