Ford Mondeo 2.0 TDCi 103kw 2008
Измени оглас

8.000,00 EUR

Опис

Prodavam Ford Mondeo 2.0tdci 140ks 2008gvo odlicna kondicija,od oprema poseduva alu bandazi, tempomat,senzori za parking napred i nazad,posebna cd so navigacija glasovni komandi kozen volan so komandi.avtomatska dvozonska klima,dva kluca i mn.potrosuvacka 4.6l/100km BEZ ZAMENI registrirana do 29.07.2018

Контакт

Телефонски број

078307464

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Ford Mondeo
 • Состојба Користен
 • Цена 8000 EUR
 • Километри 200000 км
 • Година 2008
 • Регистрација до: 8-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 103
 • Кубикажа 2000
 • Боја Сива
 • Потрошувачка 4.6 l/100
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот