Golf 5 1.6 High Line Benzin Plin
Измени оглас

5.750,00 EUR

Опис

–PROIZVODSTVO 10.2008
–KLIMATRONIK
–8X AIR BAG
–ELEKTRIKA NA STAKLA
–CENTRALNO
–2 KLUCEVI
–SERVO
–ABS
–ESP
–ALUMINSKI BANDASI
–TEMPOMAT
–BORD KOMPJUTER
–FABRICKO CD RADIO
– SERVISNA KNISKA
– A-TEST PLIN (Landi Renzo)
-A-TEST STAKLA
– REGISTRIRAN ZELEN KARTON
– REALNA KILOMETRAZA
– NOV AKUMULATOR
-ODLICNO SOCUVANA BEZ MANA

KONTAKT TEL: 070384074

Контакт

Телефонски број

071304411

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Volkswagen Golf
 • Цена 5750 EUR
 • Километри 190000 км
 • Година 2008
 • Регистрација до: 9-2017
 • Гориво бензин/плин

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 75
 • Кубикажа 1600
 • Боја Црна
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот