Honda Civic
Измени оглас

2.800,00 EUR

Опис

Honda Civic 1.4is
Motor perfekcija
Lamela set smeneto pred edna nedela ,svekici ,ulje u menjac.
Fabricki 90ks – so modifikacii 110-115ks
KOLATA NEMA PLIN

Контакт

Телефонски број

072256430

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Honda Civic
 • Состојба Користен
 • Цена 2800 EUR
 • Километри 200000 км
 • Година 1998
 • Регистрација до: 10-2017
 • Гориво бензин

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 66
 • Кубикажа 1400
 • Боја Сива
 • Број на врати 2/3

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот