Hyundai Accent
Измени оглас

2.500,00 EUR

Опис

Kolata e vo odlicna sostojba,redovno servisirana ,servisna kniska,i domakinski odrazuvana.Garzirana,servo,2,airbag vozdusni pernicina,klima,centralna brava.so realna kilometraza,reg do 22,04,2019god.Za poveke info na tel:076-699-903 i 077-816-232.

Контакт

E-mail адреса

dimitargadjov@gmail.com

Телефонски број

076-699-903

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Hyundai Accent
 • Состојба Користен
 • Цена 2500 EUR
 • Километри 111099 км
 • Година 4-2002
 • Регистрација до: 4-2019
 • Гориво бензин

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 63
 • Кубикажа 1341
 • Боја Црна
 • Потрошувачка 6 l/100
 • Број на врати 2/3

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот