Hyundai Accent
Измени оглас

700,00 EUR

Опис

Продавам Хјундаи 1500, прв сопственик. Поминати 160.000 КМ регистрирана до октомври 2018 год. Цена може и по договор: Димче 078/591 640

Контакт

Телефонски број

+38978591640

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Hyundai Accent
 • Состојба Користен
 • Цена 700 EUR
 • Километри 160000 км
 • Година 1995
 • Гориво бензин

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 80
 • Кубикажа 1500
 • Боја Црвена
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот