Hyundai Coupe celo ili na delovi
Измени оглас

500,00 EUR

Опис

Kolata se prodava cela ili na delovi. Dajte ponudi

Контакт

Телефонски број

071367181

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Hyundai Coupe
 • Состојба Користен
 • Цена 500 EUR
 • Километри 190000 км
 • Година 1998
 • Гориво бензин

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 76
 • Кубикажа 1600
 • Боја Жолта
 • Број на врати 2/3

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот