ispraven zacuvam viljuskar podignuva tezina do 3,500 kg
Измени оглас

3.500,00 EUR

Опис

mnogu zacuvan viljuskar so skoro novi gumi i masa na podignuvanje 3500 kg…DIZEL TURBOMATIK 32

Контакт

Телефонски број

077875868

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Volvo Trucks viljuskar
 • Состојба Користен
 • Цена 3500 EUR
 • Километри 1000 км
 • Година 5-1990
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 1000
 • Кубикажа 1000
 • Боја Црна

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот