KIA
Измени оглас

1.600,00 EUR

Опис

Se prodava kombe Kia Pregio,so pominati okolu 175000 kilometri,zacuvano,vo dobra sostojba.Dizel.

Контакт

E-mail адреса

bici.cockova123@gmail.com

Телефонски број

078 666 182

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Kia Picanto
 • Состојба Користен
 • Цена 1600 EUR
 • Километри 175000 км
 • Година 9-2002
 • Регистрација до: 6-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 69
 • Кубикажа 2476
 • Боја Бела
 • Потрошувачка 20 l/100
 • Број на врати 2/3

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот