Mazda 3
Измени оглас

9.999,00 EUR

Опис

Возилото е регистрирано до 06.2019. Има зелен Картон. Комплет алуминимски/челични фелни со нови гуми Michelin Primacy3-Летни и Nokian WDR4-Зимски. Плинот е атестиран со локација за полнење под капак за резервар.Редовно сервисирана со сервисна книшка. Последен редовен сервис направен пред 500км

Контакт

E-mail адреса

aleksandar.mijalkovich@gmail.com

Телефонски број

075256258

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Mazda 3
 • Состојба Користен
 • Цена 9999 EUR
 • Километри 92000 км
 • Година 6-2011
 • Гориво бензин/плин

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 78
 • Кубикажа 1600
 • Боја Сива
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот