Mercedes-Benz A 180
Измени оглас

4.700,00 EUR

Опис

Има 6 брзина
Сервисиран пред месец дена
Колата може да се види во Струмица.
Проверка кај сервисер по ваша желба

Контакт

E-mail адреса

mite.p@yahoo.com

Телефонски број

071345217

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Mercedes-Benz A 180
 • Состојба Користен
 • Цена 4700 EUR
 • Километри 217000 км
 • Година 12-2006
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 75
 • Кубикажа 1800
 • Боја Црна
 • Потрошувачка 5 l/100
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот