Mercedes-Benz C 200 Classic
Измени оглас

9.400,00 EUR

Опис

Prodavam mercedes c200 clasic 2009 god so originalni 290XXX km uvezena pred 2 meseca proverka moze da se napravi vo koj bilo servis po zelba na kupuvacot kolata e vo top sostojba!!

TELEFON: 070/700-001
Mozna zamena so vasha doplata@

Контакт

E-mail адреса

contact@avtopazar.mk

Телефонски број

070/700-001

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Mercedes-Benz C 200
 • Состојба Користен
 • Цена 9400 EUR
 • Километри 290000 км
 • Година 2009
 • Регистрација до: 1-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 100
 • Кубикажа 2100
 • Боја Сива
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта