Mercedes-Benz CLS 320
Измени оглас

14.900,00 EUR

Опис

Se prodava mercedes vo odlicna sostojba.

Контакт

E-mail адреса

marinaveljanoska42@gmail.com

Телефонски број

077823521

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Mercedes-Benz CLS 320
 • Состојба Користен
 • Цена 14900 EUR
 • Километри 210000 км
 • Година 2007
 • Регистрација до: 1-2019
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Автоматски
 • Киловати 1
 • Кубикажа 1
 • Боја Црна

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот