Mercedes-Benz E 220 CDI
Измени оглас

5.450,00 EUR

Опис

Full oprema
Se e ispravno na nego
Registriran do Septemvri 2017 so zelen karton

Контакт

Телефонски број

075448170

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Mercedes-Benz E 220
 • Состојба Користен
 • Цена 5450 EUR
 • Километри 200000 км
 • Година 2002
 • Регистрација до: 9-2017
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 110
 • Кубикажа 2200
 • Боја Сива
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот