Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC
Измени оглас

35.000,00 EUR

Опис

Se prodava ML350 BLUETEC

Контакт

E-mail адреса

contact@avtopazar.mk

Телефонски број

075234000

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Mercedes-Benz ML 350
 • Состојба Користен
 • Цена 35000 EUR
 • Километри 200000 км
 • Година 2012
 • Регистрација до: 10-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Автоматски
 • Киловати 225
 • Кубикажа 3498
 • Боја Црна
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта