Mitsubishi Grandis
Измени оглас

1,00 EUR

Опис

Kolata e do esen ot CH
regestrirn do 18. 12 .2018
Ima motor ot golf 5 2.0 tdi
Moze zamena
Za info na vibr 072208568

Контакт

E-mail адреса

Bedro_te@hotmail.com

Телефонски број

072208568

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Mitsubishi Grandis
 • Состојба Користен
 • Цена 1 EUR
 • Километри 218000 км
 • Година 12-2007
 • Регистрација до: 12-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 96
 • Кубикажа 2000
 • Потрошувачка 6.5 l/100
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот