Opel Astra 2008
Измени оглас

5.700,00 EUR

Опис

Astra 1.7 cdti 2008 perfektna..napraven servis pred 1000 kn…

Контакт

Телефонски број

075297064

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Opel Astra
 • Состојба Користен
 • Цена 5700 EUR
 • Километри 164000 км
 • Година 8-2008
 • Регистрација до: 8-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 92
 • Кубикажа 1700
 • Боја Сива
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Ел. греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Мултифункционален волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот