Opel Astra G. 1.4
Измени оглас

2.800,00 EUR

Опис

Opel Astra G 1.4 66kw 16v godina 2000 registrirana i odlichno sochuvana za godinite.

Контакт

E-mail адреса

Brajevikgjoko@yahoo.com

Телефонски број

075233742

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Opel Astra
 • Состојба Користен
 • Цена 2800 EUR
 • Километри 154000 км
 • Година 12-2000
 • Регистрација до: 7-2018
 • Гориво бензин

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 66
 • Кубикажа 1.4
 • Боја Црна
 • Потрошувачка 8 l/100
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот