OPEL CORSA 1.3 CDTI
Измени оглас

2.950,00 EUR

Опис

SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 CDTI 70ks NA LANCE
11 MESEC 2004 GODINA!!!!
UVOZ GERMANIJA !!!!

5 LITRI NA 100KM

212 000km so servisna kniska
CORSATA POSEDUVA

-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO VGRADENO VO KLUCOT FABRICKI!
-RADIO SO CD
-FAROVI SO LUPA
-ESP
-ELEKTRICNI RETROVIZORI
-AIR BAG x (4)
-ABS KOCNICI
-PODESUVANJE NA VOLAN
-PODESUVANJE NA SEDISHTA
-PODESUVANJE NA FAROVI

– PLATENO SE DO REGISTRACIJA!

Контакт

Телефонски број

076 21 79 78

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Opel Corsa
 • Состојба Користен
 • Цена 2950 EUR
 • Километри 212.000 км
 • Година 11-2004
 • Регистрација до: 2-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 70
 • Кубикажа 1.3
 • Боја Сива
 • Потрошувачка 5 l/100
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот