Opel Zafira 2.2 DTI
Измени оглас

3.300,00 EUR

Опис

Se prodava 2003 god Opel Zafira 2.2 DTI 130 HP
Oprema :
– Klima
– ABS/ASR
– Servo
– El. stakla
– Centralno
– Radio so Sarzer i Tel
– Greaci na sedista i retrovizori
– Prskalki za farovi
– Tempomat
– Bord kompjuter
– Podesuvanje na retrovizori i farovi
– Reg do 16-08-2018 so novi gumi

Контакт

E-mail адреса

iso57@live.com

Телефонски број

070999511

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Opel Zafira
 • Состојба Користен
 • Цена 3300 EUR
 • Километри 200000 км
 • Година 2003
 • Регистрација до: 8-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 97
 • Кубикажа 2200
 • Боја Сина
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот