Peugeot 206 2.0 HDI
Измени оглас

1.800,00 EUR

Опис

Продавам Пежо 206 2.0 HDI 2000

Возилото е во одлична состојба, сменето комплет предница, нови гуми, масло, филтри за воздух и масло, со мала потрошувачка, редовно сервисирано.

Од опрема поседува:

-ABS
-Серво
-Сончев кров
-Нови летни гуми
-Централна брава
-Електроника на прозори
-2 Ербега
-MP3 Pioneer радио со 2 Pioneer (предни) + 2 JBL (задни) звучници
-Алуминиумски бандажи
-Lexus задни светла

Возилото е регистрирано до Јули 2018 со зелен картон за цела година.

За повеќе информации: 077/ 508-768

Контакт

Телефонски број

077508768

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Peugeot 206
 • Состојба Користен
 • Цена 1800 EUR
 • Километри 260000 км
 • Година 12-2000
 • Регистрација до: 7-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 66
 • Кубикажа 2000
 • Боја Сина
 • Потрошувачка 5 l/100
 • Број на врати 2/3

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот