Peugeot 406 1.9 TD REGISTRIRANA
Измени оглас

1.400,00 EUR

Опис

ODLICNO VOZILO, NAJDOBAR MOTOR 1.9td, IMA KLIMA, NOVI GUMI SAVA M+S, SERVO, ELEK. PROZORI… REGISTRIRANA CELA GODINA
MOZE ZAMENA ZA VOZILO SO VASA DOPLATA.

Контакт

E-mail адреса

contact@avtopazar.mk

Телефонски број

077 926 785

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Peugeot 406
 • Состојба Користен
 • Цена 1400 EUR
 • Километри 190000 км
 • Година 1997
 • Регистрација до: 4-2019
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 66
 • Кубикажа 1900
 • Боја Зелена
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта