Peugeot 407 2.0 HDI Platinum
Измени оглас

4.800,00 EUR

Опис

Одлично сочувано и економично. Тел за контакт 071 350 130

Контакт

Телефонски број

071350130

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Peugeot 407
 • Состојба Користен
 • Цена 4800 EUR
 • Километри 201000 км
 • Година 2004
 • Регистрација до: 10-2019
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 100
 • Кубикажа 2000
 • Боја Црна
 • Потрошувачка 6 l/100

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот