Renault Clio 2.0 200 KS SPORT
Измени оглас

12.000,00 EUR

Опис

RENAULT CLIO 2.0 200 + KS
IMA RECARO SEDISTA SPORT EKSTRA
IMA DOBRI GUMI
SERVISIRAN SEA VO OVLASTEN SERVIS SITE SERVISI SE NAPRAENI VO RENAULT SKOPJE
KUPEN E OD SKOPJE NOVA KUPENA 30.000 EURO
NA KOLATA NE I FALI NISTO 11 MESEC 2017 REGISTRIRAN SEA
ORIGINALNI ALUMINIUMSKI BANDASI
NOVI 4 ZIMSKI GUMI NA 12.01.2018 KUPENI 450 E

Контакт

Телефонски број

078282685

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Renault Clio
 • Состојба Користен
 • Цена 12000 EUR
 • Километри 65000 км
 • Година 2009
 • Регистрација до: 11-2018
 • Гориво бензин

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 146
 • Кубикажа 2000
 • Боја Сива
 • Број на врати 2/3

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот