Renault Scenic
Измени оглас

2.600,00 EUR

Опис

1.5 dci 6 brzini

Контакт

Телефонски број

071778758

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Renault Scenic
 • Состојба Користен
 • Цена 2600 EUR
 • Километри 255000 км
 • Година 11-2007
 • Регистрација до: 11-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 85
 • Кубикажа 1499
 • Боја Црна
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот