Renault
Измени оглас

300,00 EUR

Опис

нерегистрирано.

Контакт

E-mail адреса

vip@con.mk

Телефонски број

071264239

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Renault 19
 • Состојба Користен
 • Цена 300 EUR
 • Километри 137000 км
 • Година 11-1993
 • Гориво бензин/плин

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 75
 • Кубикажа 1400
 • Боја Сина
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот