SE PRODAVA ILI MENUVA GOLF 3
Измени оглас

1.600,00 EUR

Опис

Se prodava ili menuva
vw golf 3 1.9 td od “93god.
Kolata e solidno socuvana
Redovno servisirana
Registrirana do 4.2019god.
(Za zamena-prednost golf 4 i passat)

Контакт

E-mail адреса

ersin.esko@gmail.com

Телефонски број

078665713

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Volkswagen Golf
 • Состојба Користен
 • Цена 1600 EUR
 • Километри 290000 км
 • Година 12-1993
 • Регистрација до: 4-2019
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 55
 • Кубикажа 1900
 • Боја Сина
 • Потрошувачка 5.5 l/100
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот