Skoda Octavia
Измени оглас

9.999,00 EUR

Опис

Skoda Octavia 2.0 RS DSG 170 ps
zelen karton novi gumi michelin servisna Porche Skopje

Контакт

E-mail адреса

dimosakoda@gmail.com

Телефонски број

070914718

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Skoda Octavia
 • Состојба Користен
 • Цена 9999 EUR
 • Километри 1400000 км
 • Година 12-2010
 • Регистрација до: 11-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Автоматски
 • Киловати 150
 • Кубикажа 2.0
 • Боја Сива
 • Потрошувачка 5.8 l/100
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот