Skoda Octavia
Измени оглас

13.000,00 EUR

Опис

Контакт

E-mail адреса

vipsuprim@gmail.com

Телефонски број

070219651

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Skoda Octavia
 • Состојба Користен
 • Цена 13000 EUR
 • Километри 55000 км
 • Година 1-2016
 • Регистрација до: 1-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 88
 • Кубикажа 1600
 • Боја Сина
 • Потрошувачка 5 l/100
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Ел. греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Мултифункционален волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот